Nasze projekty

Firma Safehome Sp. z o. o. jest spólka polsko-dunska, która specjalizuje sie w tworzeniu nowych osiedli mieszkaniowych na terenie poludniowo-wschodniego Wroclawia.

Celem naszej firmy jest budowa "domów, gdzie sami chcielibysmy zamieszkac"! I tak juz robilismy w kilku miejscach: "Osiedle Kolorowe" przy ul. Odcinek - 26 domków szeregowych - zakończone w roku 2003 - i "Brzozowy Zakątek" - 18 mieszkań przy ul. Strachocińskiej. Osiedle Truskawkowe - nasza największa inwestycja do tej pory - liczy 72 domki szeregowe i 300 mieszkań i powstało w latach 2004-2012.

W 2014 skończyliśmy naszą najnowszą inwestycję: osiedle przy ul. Zagrodniczej. Tam już wszystkie 90 mieszkań znalazło swoich nabywców.

 

Twoja gwarancja

Safehome Sp. z o. o. buduje BEZ kredytów bankowych, a od klientów wymagamy wpłat dopiero PO całkowicie skończonej budowie - czyli kupują Państwo bez żadnego ryzyka - gotowe już budynki w stanie deweloperskim.

Caly proces budowy nowych osiedli jest pod kontrolą Safehome Sp. z o. o. - od zainwestowania w odpowiedni teren, przez projekty domów, do budowy i wykończenia. Wszystko jest wykonywane przez nasze ekipy - z wyjatkiem budowy mediów i instalacji gdzie wspólpracujemy z renomowanymi firmami z regionu.

Ponieważ Safehome jest zaangażowany w każdy etap procesu budowlanego, nie ma na naszych budowach miejsca na niesolidność podwykonawców czy obniżanie jakości użytych materiałów.

To wlaśnie stanowi gwarancję, że firma Safehome jest deweloperem bezpiecznym, który dba o interesy klientów!